با دو میلیون چی بخرم بفروشم

با دو میلیون چی بخرم بفروشم

با دو میلیون چی بخرم بفروشم که سود کنم ؟ شما می‌توانید کالاهای مختلفی را بخرید و بفروشید که سود خوبی داشته باشند. البته برای این کار باید بازار را بشناسید و تقاضا و عرضه را در نظر بگیرید. برخی از کالاهایی که می‌توانید با دو میلیون تومن بخرید و بفروشید عبارتند از:

   – لوازم جانبی موبایل :

لوازم جانبی موبایل یکی از کالاهای پرطرفدار و پرمصرف است که همیشه بازار خوبی دارد. شما می‌توانید لوازم جانبی گوشی‌های ارزان‌قیمت و با کیفیتی را انتخاب کنید و با سود خوبی بفروشید. برای مثال می‌توانید لوازم جانبی گوشی‌هایی از برندهای سامسونگ، نوکیا و شیائومی را بخرید و بفروشید.

   – بهترین جواب برای سوال ” با دو میلیون چی بخرم بفروشم ” : لوازم آرایشی

لوازم آرایشی هم یکی از کالاهای مورد علاقه و نیاز زیادی از مردم هستند که می‌توانید با قیمت پایینی تهیه کنید و با قیمت بالاتری بفروشید. برای مثال می‌توانید از کرم‌های پوست، رژلب‌ها، ماسکاراها، اسپری‌های مو و غیره استفاده کنید. البته باید مراقب باشید که از کالاهای باکیفیت و مجوزدار خریداری کنید و از فروش کالاهای تقلبی و مضر بپرهیزید.

   – لوازم التحریر بخر بفروش و سود کن :

لوازم التحریر هم یکی از کالاهایی هستند که همیشه تقاضای زیادی دارند و می‌توانید با خرید و فروش آنها سود کنید. برای مثال می‌توانید از خودکارها، مدادها، دفترها، کاغذها، پاک‌کن‌ها، پوشه‌ها و غیره استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که این کالاها معمولاً سود کمی دارند و باید به صورت عمده و با تخفیف خرید و فروش کنید.

آموزش ویزیتوری

آموزش ویزیتوریآموزش فروش حضوری ، تلفنی و اینترنتی رو از اینجا ببین (اینجا بزن)

– لوازم آشپزخانه و خانگی خرده :

لوازم خانگی و آشپزخانه هم یکی از کالاهایی هستند که همیشه نیاز و استفاده دارند و می‌توانید با خرید و فروش آنها سود کنید. برای مثال می‌توانید از قاشق و چنگال و ظروف تزیئنی ، ظروف پلاستیکی ، ظروف یکبار مصرف و غیره استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که این کالاها رقابت زیادی دارند و باید از برندهای معتبر و با گارانتی خرید و فروش کنید.

– لوازم جانبی کامپیوتر :

لوازم جانبی کامپیوتر هم یکی از کالاهایی هستند که بازار پررونقی دارند و می‌توانید با خرید و فروش آنها سود کنید. برای مثال می‌توانید از کیبوردها، ماوس‌ها، هدفون‌ها، اسپیکرها، پاوربانک‌ها، کیف‌ها، کاورها و غیره استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که این کالاها هم رقابت زیادی دارند و باید از برندهای معتبر و با گارانتی خرید و فروش کنید.

– یکی دیگه از محصولات پرفروش برای سوال ” با دو میلیون چی بخرم بفروشم ” : لباس‌ها

لباس‌ها هم یکی از کالاهایی هستند که همیشه تقاضای زیادی دارند و می‌توانید با خرید و فروش آنها سود کنید. برای مثال می‌توانید از تی‌شرت‌ها، شلوارها، پیراهن‌ها، مانتوها، لباس‌های ورزشی و غیره استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که این کالاها نیاز به تنوع و طراحی زیبا دارند و باید با سلیقه مشتریان هماهنگ باشند.

– کیف‌ها :

کیف‌ها هم یکی از کالاهایی هستند که همیشه تقاضای زیادی دارند و می‌توانید با خرید و فروش آنها سود کنید. برای مثال می‌توانید از کوله‌پشتی‌ها، کیف‌های دستی، کیف‌های لپ‌تاپ، کیف‌های مسافرتی و غیره استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که این کالاها نیاز به کیفیت و مقاومت دارند و باید از برندهای معتبر و با گارانتی خرید و فروش کنید.

– کفش‌ها :

کفش‌ها هم یکی از کالاهایی هستند که همیشه تقاضای زیادی دارند و می‌توانید با خرید و فروش آنها سود کنید. برای مثال می‌توانید از کفش‌های راحتی، کفش‌های ورزشی، کفش‌های مجلسی، کفش‌های کتانی و غیره استفاده کنید.


 

اگر سوالی داری در قسمت نظرات پایین همین صفحه بپرس تا خیلی زود پاسخ بدم!

×
×

سبد خرید