22 60 60 22 090 admin@myintelBusiness.com
آموزش وردپرس طراحی سایت بدون برنامه نویسی دانلود قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس قالب سارا

درباره ما و تماس

درباره ما و تماس

درباره ما و تماس

ارسال شده توسط محسن حسنی

من محسن حسنی هستم

مشاور و مدرس راه‌اندازی و رشد کسب و کار 

و به طور خاص بازاریابی ، فروش

به دنبال آموزش چگونگی تغییر فضای کسب و کار متناسب با نیاز روز مردم ایران. به صورتی که نیازهای بومی را شناسایی کرده و با ترکیب فضای کسب و کار با راه‌کارهای هوشمند ، بتوانیم کسب و کارها را تغییر داده و اصلاح کنیم.

تغییری که گاهی باعث تبدیل یک کسب و کار سنتی به یک کسب و کار اینترنتی می‌شود و گاهی فقط یک قدم متفاوت از شکل قبلی خود خواهد بود.

امیدوارم که شما هم فضای کسب و کار ایران امروز را به خوبی بشناسید و کسب و کارتان را متناسب با تغییرات کشور همگام کرده و نیاز مشتریان و نیاز کسب و کارهای دیگر را بهتر بشناسید.

تحصیلات من از سال ۷۹ تا ۹۸ ادامه داشته و آخرین درسی که خواندم مدیریت کسب و کار DBA در دانشگاه شریف است.

اما همه ما میدانیم که فقط با درس خواندن آدم کاره‌ای نمی‌شود. بلکه باید تجریه کرد. آن چیزی که در دانشگاه یاد گرفتم را در طول ۱۸ سال تجربه کردم. من از سال ۷۹ که وارد دانشگاه شدم ، همزمان کار کردم تا به امروز.

سوابق کاری 

در شروع کارم به عنوان کدنویس آزاد برای شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف برنامه نویسی می‌کردم. (سال ۷۹ برنامه نویس خیلی کم بود). مدتی را کارگری می‌کردم برای نصب شبکه (داکت زنی و سوراخ کاری دیوار و … شبکه های کامپیوتری)

تا سال ۸۳ که مشغول به تدریس در آموزش و پرورش شدم.و از همان سال تا به حالا هم در حال تدریس در مدارس ، آموزشگاه‌ها ، دانشگاه و صورت آزاد هستم.

و البته در کنار تدریس ، همیشه کدنویسی بودم. که با ثبت شرکت در سال ۸۳ ، مدیرعامل شرکت خودم بودم تا الان. شرکت رایانه تایماز.

رایانه تایماز قرار بود با یه کاری شبیه به کمک رایانه ، به صورت تلفنی و حضور در محل مشتری ، به مردم کمک کنه تا مشکلات رایانه ای رو حل کنن. اما خیلی زود شکست خورد و دو سال براش هیچ کاری انجام ندادیم. اما بعداز اون شرکت رایانه تایماز تبدیل شد به یک شرکت تولید نرم افزار و هنوز هم فعال هست و داره نرم افزارهای سفارشی تولید میکنه برای سازمان های مختلف. الان دیگه من فقط مدیریت و مذاکرات فروش رو به عهده دارم. و کارهای فنی رو همکارانم انجام میدن.

در سال ۸۶ به اقتضای زمان ، کارمند دادگستری شدم. و تا پایان سال ۹۷ هم به عنوان جوانترین مدیر قوه قضاییه کار کردم. مدیریت اجرایی بخش دولتی اونم در زمانی که یه سازمان در حال تغییر و تحول خیلی سریع و زیاد هست ، چالش های خاص خودش رو داره که باعث رشد شخصی زیاد من شد. (دوستانی که این چند ساله کارشون به دادگستری افتاده میدونن که در بخش IT چقدر تغییرات زیاد بوده)

از سال ۹۵ تدریس آزاد رو شروع کردم و در حوزه های استارتاپ ، راه اندازی کسب و کار ، هوشمندسازی کسب و کار (به خاطر اینکه من ارشد هوش مصنوعی خوندم) و رشد و توسعه کسب و کار تعداد ۳۵ کارگاه ، دوره حضوری و غیرحضوری ، سمینار و وبینار برگزار کردم.

که همه اینها گارانتی های بدون قید و شرط تا چند برابر پرداختی رو داشتند و خوشبختانه تا به حال موردی رو که نیاز به بازگشت وجه باشه ، در کارگاه ها و دوره ها نداشتم.

کسب و کار هوشمند من

کسب و کار هوشمند من به عنوان یک مجموعه پویا در عرصه هوشمندسازی کسب و کارهای در حال توسعه ، کمک می‌کند تا با استفاده از روش‌های نوین IT ، هوش مصنوعی و روانشناسی بازار ، افراد بیشتری بتوانند کسب و کار دلخواه خود را در بازار ایران و جهان راه‌اندازی کنند یا توسعه دهند.

در سال های اخیر تحقیقات زیادی در زمینه هوشمندسازی کسب و کارهای مختلف مختلف مثل پزشکی ، صنعتی ، سازمانی ، کشاورزی و … انجام شده است. ولی به دلیل ناآشنایی فضای کسب و کار با توانمندی های علوم جدید و تحقیقات داخلی، فرصت استفاده از این طرح‌ها بسیار محدود و پر ریسک است.

و همینطور به خاطر نا آشنایی صاحبان کسب و کارهای موفق، با ابزار و راه کارهای هوشمند، فرصت های اقتصادی زیادی را از دست داده‌اند.

من محسن حسنی به همراه همکارانم در مجموعه کسب و کار هوشمند من ، به دنبال آموزش و کوچ در زمینه راه‌اندازی و رشد کسب و کار هستیم و میخواهیم به شما کمک کنیم تا کسب و کار پر رونقی داشته باشید. و در تلاطم‌های بازار ایران همیشه پایدار باشید.

پیشنهاد می کنم تا با دنبال کردن مقالات ، سمینارها و کارگاه های مجموعه کسب و کار هوشمند من ، با ما همراه باشید.

مجموعه کسب و کار هوشمند من ، یک تیم خلاق است

ویدا قزلقاش

ویدا قزلقاش

متخصص جمع آوری و تحلیل اطلاعات

کارشناس روابط عمومی و کارشناس ارشد جامعه شناسی

میثم حسنی

مشاور و مدرس هوشمندسازی صنایع پزشکی

مهندس و کارشناس ارشد مهندسی پزشکی

محسن حسنی

مدیر مجموعه

مربی (کوچ) ، سخنران و مدرس کسب و کار

نویسنده کتاب “راه کارهای نرم افزار هوشمند “

نویسنده کتاب الکترونیکی  “روانشناسی مشتری آنلاین”

نویسنده کتاب الکترونیک ” مورچه بارکش ، انسان باهوش ”  (مختصری درباره هوشمندسازی)

تماس با ما

تلفن : ۲۲ ۶۰ ۶۰ ۲۲ ۰۹۰

ایمیل :        info@myintelbusiness.com

تلگرام :        myintelbusiness@

اینستاگرام:     dr.mohsen.hasani@

لینکدین :     mohsen_Hasani@

آدرس ما

تهران ، میدان ونک ، خیابان برزیل شرقی ، پلاک ۲۵ ، زنگ سوم ، طبقه اول

  • شهریور ۱۰, ۱۳۹۴
آموزش وردپرس طراحی سایت بدون برنامه نویسی دانلود قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس قالب سارا