رادیو هوشمندی

سلام
من محسن حسنی ، مشاور و مدرس هوشمندسازی کسب و کار های سازمانی و صنعتی هستم.

نویسنده کتاب راه کارهای نرم افزار هوشمند (ISS)

و می خواهم تا در این صفحه بخش از آموزش های لازم برای هوشمندسازی کسب و کارها رو به صورت صوتی و به رایگان در اختیار شما همراهان علاقه مند قرار یدم.

این فایل های صوتی به ایجاد دیدگاه هوشمند برای داشتن کسب و کاری سودمندتر به شما کمک می کنند. و شما رو با راه کارهای هوشمند روز دنیا آشنا می کنه. راه کارهایی که به صورت بومی قابل استفاده هستند. (مثل بازاریابی هوشمند)

و همینطور ابزار هوشمندی رو به شما معرفی میکنم که بتوانید در کسب و کارتان به نحو مطلوبی از آنها استفاده کنید. (مثل دوربین های هوشمند و پردازش تصویر)

هر قسمتی از رادیو هوشمند در یک هفته ضبط می شود (اگر بتونم هفته ای دوبار) که به ترتیب زمانی در این صفحه اضافه می شوند.

این فایل های صوتی در حد ۵ دقیقه است و حجم زیادی ندارند. به این دلیل که هر کدام از همراهان بتوانند با کمترین سرعت اینترنت هم آنها را دانلود و استفاده کنند.

ولی با این حال اگر برای بازکردن و دانلود کردن از سایت مشکل دارید ، می تونید با عضویت در کانال ” راه کارهای هوشمند ”  که کانال رسمی مجموعه هوشمندسازی در تلگرام است ، عضو شده و فایل ها را از آنجا دانلود کنید.

متشکرم از همراهی شما دوستان عزیز و خوشحالم از اینکه به فکر ارتقای کیفیت زندگی و کسب و کار خودتان در دنیای هوشمند امروز هستید.

محسن حسنی

About

از وقتی که فهمیدم رسالتم در این دنیا آموزش دادنه ، همه تلاشم رو می‌کنم که بهترین زندگی خودم باشم. و بتونم به دیگران کمک کنم تا بهترین زندگی خودشون باشن. هر کسب و کاری که توی این دنیا داریم ، مهمه و باید به بهترین شکلی که می ‌تونیم انجامش بدیم. با من همراه باشید اگر می‌خواهید کسب و کارتون ، حال تون رو خوب کنه.

پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای نام و ایمیل مورد نیاز است