22 60 60 22 090 admin@myintelBusiness.com
آموزش وردپرس طراحی سایت بدون برنامه نویسی دانلود قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس قالب سارا

دعای افزایش مشتری از غیب! آیا تاثیر در فروش دارد؟

مقالات دعای افزایش مشتری از غیب! آیا تاثیر در فروش دارد؟
قالب فروشگاهی وردپرس قالب سارا
دعای-افزایش-مشتری

مقالات

دعای افزایش مشتری از غیب! آیا تاثیر در فروش دارد؟

ارسال شده توسط محسن حسنی

دعا برای افزایش مشتری و فروش از غیب!

دعای افزایش مشتری یکی از راه‌های کسب درآمد و رزق و روزی در ایرانی اسلامی بوده و هست. ما ایرانی‌ها از زمانی که دعا کردن به روش‌های اسلامی را یاد گرفته‌ایم برای رفع هر مشکلی، دعا می‌خوانیم.

دعاهایی با معانی مختلف ، دعای افزایش رزق و روزی ، دعای رفع بلا ، دعای رفع چشم زخم.

ولی آیا این دعاها تاثیری در فروش ما هم دارند؟ این مقاله سعی کرده است تا به عمق این مطلب بپردازد. و راهی برای افزایش فروش به شما نشان دهد.

حتما بخشی از این راه هم دعا کردن است. اما چه دعایی؟ و چطور باید خوانده شود؟

حقیقت این است که اگر انجام کارهای دنیوی فقط به دعا کرده بود ، الان ما ایرانی‌ها ، تمامی مسلمانان جهان و حتی معتقیدین به ادیان دیگر هم می‌بایست در بهترین وضعیت دنیا و آخرت خود زندگی می‌کردیم.

اما چه می‌شود که حتی با خواندن دعاهای معتبر کتابی مثل مفاتیح الجنان ، باز هم گره از کار و زندگی ما باز نمی‌شود؟

دعای افزایش مشتری کارسازه یا دروغه؟

گاهی ما خودمان را با جملات غلط راضی می‌کنیم که خداوند در این دنیا به ما عنایتی نمی‌کند تا در آخرت پاداش بهتری به ما بدهد. اما باز هم این سوال پیش می‌آید که آیا معتقدین ناب که از وضعیت دنیوی خوبی هم برخوردارند ، سراغ نداریم؟

آنها چه می‌کنند که هم دنیای زیبایی دارند و هم آخرت خوبی برای خودشان می‌سازند؟

از عالمی بزرگ خواندم که اگر دعایی را به شما سفارش کردم ، آن را بخوانید ولی نه به این علت که من گفته‌ام خوب است. بلکه به این علت که خودتان هم باور کنید ، با خواندن آن دعا ، تلاشتان برای زندگی بهتر، بیشتر خواهد شد.

و همچنین در قرآن کریم می‌خوانیم که «ما انسان را در تلاش و برای تلاش آفریدیم» .

این روایت و این جمله به ما یادآوری می‌کند که دعا خواندن خوب (و گاهی ضروری است) اما دلیل عدم تلاش نمی‌شود.

بهتر توضیح بدهم ، دعاهایی که از کتاب‌های معتبر مثل مفاتیح الجنان یا غیره می‌خوانیم ، بی‌شک تاثیر خوبی در روند زنگی کاری و شخصی ما دارند. به شرطی که اولا به تاثیر آنها ایمان داشته باشیم. و دوم اینکه همراه با دعا خواندن تلاشمان برای رفع مشکلات را بیشتر و هدفمند کنیم.

دعای افزایش مشتری

بهترین دعای افزایش مشتری و فروش

به نظرم بهترین دعای افزایش مشتری و فروش در هر کسب و کاری ، گفتگوی درونی با خود (یا خدای خود) است. به این شکل که با خودمان عهد ببندیم که برای افزایش فروش‌مان به روش صحیح و به صورتی که مشتری (و خدا) هم از ما راضی باشند، تلاش کنیم.

سپس راه های فروش و مشتری مداری صحیح را یاد بگیریم و به آنها عمل کنیم.

شما هم اگر دعایی می شناسید که ازش نتیجه گرفتید ، به برای دوستان مون به اشتراک بذارید : دعایی که من ازش نتیجه گرفتم

دعای افزایش مشتری

دوستی دارم که بهترین راهنمایی را در طول عمرم به من کرد. او به من گفت که هر شب، روز گذشته خود را مرور کن. و هر جایی که حرفی زده‌ای یا کاری کرده‌ای، با خودت بگو :

چه کاری بهتر بود که انجام میدادم؟

چه حرفی بهتر بود که می‌گفتم؟

اگر این دوجمله را هر روز و هر شب با خودمان تکرار کنیم و هر لحظه سعی کنیم تا حرف بهتر بزنیم و کار بهتر انجام بدهیم ، مطمئنا دعای افزایش متشری و فروش برای ما تاثیر قوی‌تری خواهد داشت.

علمای اسلام از این کار به عنوان مراقبه اسم می‌برند.

و مدرسین موفقیت غیرمسلمان مثل آنتونی رابینز هم از آن به عنوان خط کش موفقیت اسم می‌برند. خط کشی ای که به ما کمک می‌کند در راه درست موفقیت قدم برداریم.

نکته مهم دیگر این است که فرقی نمی‌کند چه دین و آیینی داشته باشیم. مهم این است که گفتگوهای درونی مثبت انجام بدهیم. و هر روز سعی کنیم تا با یادگیری روش‌های صحیح (و انسانی) زندگی شغلی و شخصی بهتری برای خودمان و اطرافیان و برای کل مردم دنیا بسازیم.

مسیر عصبی و دعای افزایش مشتری

یک نکته خیلی مهم درباره تاثیر دعای افزایش مشتری برای صاحب کسب و کار و همچنین برای خرید کردن مشتری ، ساختن مسیر عصبی است.

مغز ما دائما در حال رشد و یادگیری است حتی تا آخرین لحظات زندگی در این دنیا. ما با تکرار مطلبی هر چند پیچیده در ذهن خودمان می‌توانید به مغزمان یاد بدهیم که مثبت فکر کند. و برای حل مسایل کاری ، به فکر راه حل باشد.

و برای تاثیر در ذهن مشتری هم می‌توانیم ،به عنوان مثال پیگیری مشتری‌هایی که ممکن است قبلا خریدی انجام داده باشند یا فقط سری به ما زده باشند را افزایش دهیم.

فقط کافی است که برای انجام هر کاری ، راه آن را یاد بگیریم

توصیه میکنم این فیلم را ببینید تا با مسیر عصبی بیشتر آشنا شوید :

منابع اطلاعاتی و دعای افزایش مشتری

منابع اطلاعاتی مثل تحلیل‌های گوگل (برای کسب و کارهای اینترنتی) یا مثل تحلیل سازمان‌هایی که در زمینه شناخت مشتری در کسب و کارهای سنتی کار می‌کنند ، نشان می‌دهد که تقریبا ۸۰ درصد مشتریان یک کسب و کار پر رونق را پس از سال سوم فعالیت ، همان مشتری‌های قبلی تشکیل می‌دهند.

آمار بالایی است!

پیشنهاد می‌کنم این مقاله را بخوانید : کسب و کار اینترنتی در ایران و فروش هوشمند

حال تصور کنید که با ارسال یک پیامک ساده به موبایل مشتری‌هایی که قبلا به شما سر زده‌اند ، می‌توانید آنها را از فروش فصل جدید (یا محصولات جدید) یا حتی یادآوری محصولات قبلی با خبر کنید. قطعا فروش شما با استفاده از این روش حداقل دوبرابر می‌گردد.

پس فقط کافی است که دعای افزایش مشتری و فروش را خوانده و در مسیر درست قدم بردارید.

عصر نیازمندی و دعای افزایش مشتری و فروش

مطمئنا یکی از نکات مهم در افزایش فروش (بعداز دعای افزایش مشتری )، توجه به این نکته است که امروزه از عصر نیازمندی گذر کرده‌ایم.

زمانی در کشور ما برای تهیه نفت ، نان ، روغن ، گوشت و همه ضروریات دیگر ، باید در صف‌های طولانی می‌ایستادیم. ولی الان برای تهیه هر چیزی ، کافی است تا پول آن را تهیه کنیم. خرید کردن هر روز ساده‌تر و سریع‌تر می‌شود.

پس الان برای افزایش فروش ، داشتن سبد پر کافی نیست. بلکه باید مشتری را راضی کنیم. هنوز خیلی از کسب و کارهای کوچک و بزرگ را می‌بینیم که به محض شلوغ شدن سرشان ، با مشتری رفتارهای ناپخته‌ای می‌کنند که باعث دلخوردگی مشتری می‌شود.

وقتی مشتری از فروشنده دلخور شود ، هیچ دعای برای افزایش مشتری و فروش کارساز نخواهد بود.

 

توصیه میکنم برای یادگیری روش های طلایی فروش  این دوره رو از دست ندهید:

دوره غیرحضوری درس های طلایی فروشکتاب روانشناسی مشتری آنلاین

اگر می‌خواهید درباره مشتری بیشتر بدانید ، توصیه می‌کنم حتی اگر کسب و کار آنلاین ندارید ، کتاب روانشناسی مشتری آنلاین را بخوانید. تا با روحیات مشتری‌های امروز ایران بیشتر آشنا شوید.

 دانلود بخشی از کتاب روانشناسی مشتری آنلاین

روانشناسی مشتری آنلاین

برچسب , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نوشته شده توسط محسن حسنی

از وقتی که فهمیدم رسالتم در این دنیا آموزش دادنه ، همه تلاشم رو می‌کنم که بهترین زندگی خودم باشم. و بتونم به دیگران کمک کنم تا بهترین زندگی خودشون باشن. هر کسب و کاری که توی این دنیا داریم ، مهمه و باید به بهترین شکلی که می ‌تونیم انجامش بدیم. با من همراه باشید اگر می‌خواهید کسب و کارتون ، حال تون رو خوب کنه.

http://myintelbusiness.com

7 دیدگاه برای“دعای افزایش مشتری از غیب! آیا تاثیر در فروش دارد؟

 1. در ارتباط با موفقبت در هر کسب و کار علاوه بر توکل و دعا نیاز به برنامه ریزی و هدف مندی فعالیت های روزمره میباشد .با این عقیده که فروش پایان یک رابطه نیست بلکه آغاز یک ارتباط جدید است و هدف در این راه علاوه بر افزایش در فروش باید تامین صحیح و اصولی نیاز مشتری باشد تا بتوانیم از یک مشتری ساده یک مشتری وفادار بسازیم .ما باید انگیزه خرید کردن در بین مشتربان ابجاد کنیم البته خرید برای رفع یک نیاز نه تشویق به مصرف گرایی و اسراف

  1. اگر نان سنتی میپزید (مثل لواش ، بربری و …) میتونید از فروش آنلاین که توسط اپلیکیشن های جدیدی که راه اندازی شدن کمک بگیرید. مثل «نون تازه» این کلمه رو توی اینترنت جستجو کنید و توضیحات سایتشون رو بخونید.
   و اگر نان فانتزی میپزید ، نان هایی با شکل های خاص بپزید. شکل هایی که معمول نیست. و از هر شکلی فقط یک نمونه کافیه. بعد از اونها عکس های زیبا بگیرید. و عکس ها رو در یک صفحه اینستاگرام به نمایش بذارید.
   یادتون باشه که مردم برای نون خوردن دو بهانه لازم دارن : یکی راحتی به دست آوردنش و دومی زیبایی در کنار خوردن.
   امیدوارم همیشه پر فروش باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

آموزش وردپرس طراحی سایت بدون برنامه نویسی دانلود قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس قالب سارا